Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Теплов╕зорн╕ монокуляри

Выбрано: 32 товара
Бренди: AGM (10) , Cyclops (6) , Dahua (1) , Dali (2) , Hikmicro (1) , Hikvision (3) , Konus (3) , Nvectech (6)
Теплов╕з╕йний монокуляр NVECTECH PATRIOT PRO L50
Було враховано вс╕ основн╕ вимоги для виявлення теплового об'╓кта у поганих погодних умовах та ст╕йк╕сть до зовн╕шн╕х фактор╕в. Ц╕ моноокуляри мають функц╕ю блокування св╕й – чужий. Щоб н╕хто не зм╕г ним скористатися, окр╕м господаря. PATRIOT ма╓ найшвидший процесор, який обробля╓ сигнал з матриц╕ в 2 рази швидше, н╕ж звичайний теплов╕зор. Встановлено б╕льш чутливу матрицю ~20 mk ма╓ розб╕жн╕сть у 5% у чутливост╕ mk. Норма в╕д 19mk до 21mk. Розроблене програмне забезпечення для смартфон╕в сп╕льно з компан╕╓ю DEVCONSTRACT (Туреччина). Кожен монокуляр розроблений NVECTECH (Укра╖на) та DEVCONSTRACT (Туреччина) ув╕брав у себе найкращ╕ компоненти на св╕товому ринку.
93024.00 грн.
Теплов╕з╕йний монокуляр Konus Flame 1.5x (виробник - Hikmicro, 384x288, WiFi, дальн╕сть 900м)
╤деальний виб╕р для профес╕йних користувач╕в, розроблений для максимального покращення в╕зуального сприйняття в польових умовах з справд╕ чудовою розд╕льною здатн╕стю 384 × 288, яка виходить далеко за меж╕ ринкових стандарт╕в. В╕н також оснащений дуже потужною системою масштабування 1,5-3 раз╕в ╕ великою внутр╕шньою пам'яттю об'╓мом 8 ГБ, яка задовольнить ус╕ ваш╕ потреби при зйомц╕ фотограф╕й ╕ запису в╕део.
41300.00 грн.
Теплов╕з╕йний монокуляр Konus Flame 1.4x-11.2х (640x480, 35 мм,1800 м, NETD 35 мК)
Теплов╕з╕йний монокуляр Konus Flame 1.4x-11.2x - новинка 2023 року. Розроблений на баз╕ сенсору розд╕льною здатн╕стю 640х480 п╕ксел╕в, даний монокуляр може задов╕льнити попит широкого кола споживач╕в.
94300.00 грн.
Теплов╕з╕йний монокуляр ThermTech Cyclop 319 PRO (1300м, F19, 384, wifi)
ThermEyeTec Cyclops 319 PRO – продуктивний теплов╕зор, що дозволя╓ вести спостереження за будь-яких умов. Це продукц╕я в╕д всесв╕тньо в╕домого л╕дера ╕ндустр╕╖ ThermTec (ThermEye), який не переста╓ вдосконалюватися. Завдяки впровадженню ╕нновац╕йних технолог╕й ус╕ модел╕ Cyclops 3 Series, що належать до бюджетно╖ ц╕ново╖ категор╕╖, за сво╖ми характеристиками та опц╕ями зовс╕м не поступаються прем╕альним монокулярам.Це компактний, легкий монокуляр ╕з великим зарядом для автономно╖, незалежно╖ роботи. Дв╕ вбудован╕ батаре╖ забезпечують до 12:00 пост╕йного функц╕онування. У польових умовах можливе п╕дключення зовн╕шнього джерела живлення (PowerBank).М╕н╕атюрний теплов╕зор оснащений значним набором опц╕й, головними виступають фотозйомка та в╕деозапис. Весь в╕дзнятий контент збер╕га╓ться у внутр╕шню пам'ять монокуляра об'╓мом 16 Гб. Згодом мед╕афайли можна передати на ╕нш╕ пристро╖. У пристро╖ передбачено двосторонн╕й Wi-Fi, що дозволя╓ п╕дтримувати ╕нтернет-з'╓днання 4G/5G, що дозволя╓ д╕литися в╕део в режим╕ реального часу.
57225.00 грн.
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп