Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Окуляр GSO Plossl 25 мм, 52 , multi-layer coating, 1,25'' (GSP25)

Окуляр GSO Plossl 25 мм, 52 , multi-layer coating, 1,25'' (GSP25)
Купити Окуляр GSO Plossl 25 мм, 52 , multi-layer coating, 1,25'' - означа╓ вибрати модель з 4-елементною конструкц╕╓ю Плесла з багатошаровим покриттям л╕нз. Яскрав╕ види з високим контрастом. Окуляри GSO Plossl надають користувачев╕ б╕льш високу як╕сть та ширше поле зору. 25-м╕л╕метрова фокусна в╕дстань та поле зору в 52° забезпечать комфортний огляд великих астроном╕чних об'╓кт╕в на середньому зб╕льшенн╕. Гумовий наочник для захисту ока в╕д стороннього св╕тла. Внутр╕шня р╕зьба для встановлення св╕тлоф╕льтр╕в. Оптична схема: Super Plоssl. Тип зб╕льшення: ф╕ксоване. Фокусна в╕дстань: 25 мм. Поле зору: 52°. Винос з╕ниц╕: 22 мм. Посадковий д╕аметр: 1.25". Просв╕тлююче покриття: повне багатошарове (Fully Multi-Coated). Габарити: Висота: 73 мм. Вага: 102 г.
1916.00 грн.
Окуляр GSO Plossl 25 мм, 52 , multi-layer coating, 1,25'' (GSP25) використову╓ 4-елементну конструкц╕ю Плесла з багатошаровим покриттям л╕нз, що забезпечу╓ яскрав╕ види з високим контрастом. У пор╕внянн╕ з╕ стандартними окулярами, як╕ входять в комплектац╕ю з телескопами, окуляри GSO Plossl надають користувачев╕ б╕льш високу як╕сть та ширше поле зору.

25-м╕л╕метрова фокусна в╕дстань та поле зору в 52° забезпечать комфортний огляд великих астроном╕чних об'╓кт╕в на середньому зб╕льшенн╕. Вс╕ оптичн╕ елементи покрит╕ мультипросв╕тленням, а л╕нзи мають чорн╕ння торц╕в. Це посилю╓ контраст при спостереженн╕ тьмяних об'╓кт╕в ╕ зменшу╓ в╕дбиття п╕д час спостереження яскравих косм╕чних т╕л.

Окуляр оснащений складаним гумовим наочником, який запоб╕га╓ попаданню б╕чного св╕тла, що також вплива╓ на як╕сть зображення. Посадковий барель ма╓ внутр╕шню р╕зьбу для св╕тлоф╕льтр╕в.


Конструктивн╕ особливост╕ Окуляра GSO Plossl 25 мм, 52 , multi-layer coating, 1,25'' (GSP25):

Оптична схема склада╓ться з 4 елемент╕в у 2 групах
Гумовий наочник для захисту ока в╕д стороннього св╕тла
Внутр╕шня р╕зьба для встановлення св╕тлоф╕льтр╕в
Техн╕чн╕ характеристики:

Оптична схема: Super Plоssl
Тип зб╕льшення: ф╕ксоване
Фокусна в╕дстань: 25 мм
Поле зору: 52°
Винос з╕ниц╕: 22 мм
Посадковий д╕аметр: 1.25"
Просв╕тлююче покриття: повне багатошарове (Fully Multi-Coated)


Комплектац╕я Окуляра GSO Plossl 25 мм, 52 , multi-layer coating, 1,25'' (GSP25):

Окуляр
Захисн╕ кришки (2 шт.)
Габарити:

Висота: 73 мм
Вага: 102 г
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп