Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 

Наб╕р Levenhuk LabZZ MT2: м╕кроскоп та телескоп

Наб╕р Levenhuk LabZZ MT2: м╕кроскоп та телескоп  
Купити Наб╕р Levenhuk LabZZ MT2: м╕кроскоп та телескоп - означа╓ вибрати 2в1: компактний телескоп-рефрактор 50 мм та б╕олог╕чний м╕кроскоп 75-900х. Багата комплектац╕я. Дитина ╕з задоволенням розглядатиме М╕сяць ╕ вивчатиме козирок, милуватиметься небесними об'╓ктами та розглядатиме рослини. Наб╕р ор╕╓нтований на дошк╕льнят та школяр╕в молодших клас╕в.
2690.00 грн.
Купити Наб╕р Levenhuk LabZZ MT2: м╕кроскоп та телескоп - означа╓ вибрати 2в1: компактний телескоп-рефрактор 50 мм та б╕олог╕чний м╕кроскоп 75-900х. Багата комплектац╕я. Дитина ╕з задоволенням розглядатиме М╕сяць ╕ вивчатиме козирок, милуватиметься небесними об'╓ктами та розглядатиме рослини. Наб╕р ор╕╓нтований на дошк╕льнят та школяр╕в молодших клас╕в.
З дитячим набором Levenhuk LabZZ MT2 п╕знання навколишнього св╕ту буде яскравим та ц╕кавим! У наб╕р входять невеликий телескоп-рефрактор та м╕кроскоп початкового р╕вня, а також безл╕ч корисних додаткових аксесуар╕в. Дитина ╕з задоволенням розглядатиме М╕сяць ╕ вивчатиме козирок, милуватиметься з╕рками ╕ розглядатиме рослини – юному досл╕днику не доведеться нудьгувати! Наб╕р ор╕╓нтований на дошк╕льнят та школяр╕в молодших клас╕в.
Телескоп
Телескоп з набору Levenhuk LabZZ MT2 ╓ невеликим рефрактором. Д╕аметр об'╓ктива становить 50 мм, тому ця модель чудово п╕дходить не лише для вивчення небесних т╕л, але й для спостереження за наземними об'╓ктами.
Окуляр з 50-кратним зб╕льшенням H12,5 мм необх╕дний астроном╕чних спостережень – з його допомогою можна досл╕джувати М╕сяць чи планети Сонячно╖ системи. Щоб розглянути наземн╕ об'╓кти, потр╕бний окуляр 18 мм (35x). Цей окуляр да╓ правильно ор╕╓нтоване зображення – картинка виходить неперевернутою та не дзеркальною. Окремо в╕д телескопа цей окуляр зручно використовувати як кишеньковий м╕кроскоп з 14-кратним зб╕льшенням.
Зручне азимутальне монтування дозволя╓ перем╕щати оптичну трубу по горизонтал╕ та вертикал╕. Користуватися монтуванням дуже просто.Для ст╕йкост╕ телескоп ма╓ над╕йну наст╕льну триногу.
М╕кроскоп
За допомогою б╕олог╕чного м╕кроскопа дитина зможе провести багато ц╕кавих досл╕д╕в. У комплект входять готов╕ препарати та спец╕альн╕ ╕нструменти для роботи з м╕кроскоп╕чними зразками. Три об'╓ктиви дозволяють отримати зб╕льшення 75, 300 ╕ нав╕ть 900 раз╕в.
Як п╕дсв╕чування використову╓ться дзеркало. Кр╕м того, м╕кроскоп забезпечений вбудованим п╕дсв╕чуванням - воно знадобиться, якщо зовн╕шнього осв╕тлення недостатньо.

Основн╕ переваги Набору Levenhuk LabZZ MT2: м╕кроскоп та телескоп:

    Користуватися набором просто та безпечно
    Телескоп п╕дходить для вивчення небесних т╕л та наземних об'╓кт╕в
    Окуляр, що оберта╓, можна використовувати як кишеньковий м╕кроскоп
    М╕кроскоп зб╕льшення в д╕апазон╕ в╕д 75 до 900 крат
    Наб╕р поставля╓ться з ус╕м необх╕дним для досл╕д╕в ╕з м╕кроскопом
    У комплект╕ наклейки на астроном╕чну тематику, що св╕тяться.

Комплектац╕я Набору Levenhuk LabZZ MT2: м╕кроскоп та телескоп:

    Телескоп
    Окуляр H12,5 мм
    Окуляр, що оберта╓ 18 мм
    Д╕агональне дзеркало
    Шукач оптичний, 2x
    Наст╕льна тринога
    Ст╕кери, що св╕тяться в темряв╕ на астроном╕чну тематику
    М╕кроскоп
    Готов╕ препарати – 3 прим.
    Предметне скло – 3 шт.
    Покривне скло – 5 шт.
    Наклейки для скла – 5 шт.
    Пластикова п╕петка
    Скальпель
    П╕нцет
    Лопаточка
    Препарувальна голка
    Флакон ╕з барвником – 2 шт.
    Запасна лампочка – 2 шт.
    Флакон ╕з ф╕ксатором
    ╤нструкц╕я з експлуатац╕╖
    Гарант╕йний талон
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
-6% знижки в╕д ц╕ни на сайт╕ вл╕тку
-6% знижки на все в╕д ц╕ни на сайт╕ teleskopi.com.ua вл╕тку. Уточнюйте акц╕йну варт╕сть в наших консультант╕в: Вайбер, Телеграм, whatsApp: 0989196138, Телефони: 063-0341227, 044-2280377 »
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп