Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4512001)

Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4512001)
Модель телескопа Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4512001) отримала оновлення у вигляд╕ сонячного ф╕льтра ╕ тепер може бути використана для денних спостережень сонячно╖ активност╕. Телескоп Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ характеризу╓ться в╕дм╕нним сп╕вв╕дношенням ц╕ни та характеристик. Фокусна в╕дстань 900 мм у по╓днанн╕ з 70 мм л╕нзою дають хорош╕ оптичн╕ показники. Аз╕мутальне монтування просте в експлуатац╕╖ та максимально зручне для спостереження за об'╓ктами нашо╖ Сонячно╖ системи. В╕дм╕нною особлив╕стю в╕д попередньо╖ верс╕╖ ╓ посилена тринога, карбонове оздоблення труби та адаптер для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, який ╕де в комплект╕ з телескопом, легко фотографувати об'╓кти спостережень на вашому смартфон╕. Опц╕онально телескоп може бути сполучений з PC-окуляром для запису та редагування зображень та в╕деоролик╕в н╕чного неба.
5900.00 грн.

UA

 Модель телескопа Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4512001) отримала оновлення у вигляд╕ сонячного ф╕льтра ╕ тепер може бути використана для денних спостережень сонячно╖ активност╕. Телескоп Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ характеризу╓ться в╕дм╕нним сп╕вв╕дношенням ц╕ни та характеристик. Фокусна в╕дстань 900 мм у по╓днанн╕ з 70 мм л╕нзою дають хорош╕ оптичн╕ показники. Аз╕мутальне монтування просте в експлуатац╕╖ та максимально зручне для спостереження за об'╓ктами нашо╖ Сонячно╖ системи. В╕дм╕нною особлив╕стю в╕д попередньо╖ верс╕╖ ╓ посилена тринога, карбонове оздоблення труби та адаптер для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, який ╕де в комплект╕ з телескопом, легко фотографувати об'╓кти спостережень на вашому смартфон╕. Опц╕онально телескоп може бути сполучений з PC-окуляром для запису та редагування зображень та в╕деоролик╕в н╕чного неба.

 Дана модель ц╕кава тим, що за прийнятною ц╕ною тепер доступн╕ планетарн╕ спостереження та спостереження сонячно╖ активност╕ за допомогою одного телескопа. Дана модель телескопа ма╓ зб╕льшену фокусну в╕дстань, що дозволя╓ отримати пристойне зб╕льшення нав╕ть з 20-мм окуляром. Це чудовий виб╕р для п╕дл╕тк╕в та тих, хто робить сво╖ перш╕ кроки в астроном╕╖. Телескоп з ручним керуванням ма╓ як╕сну просв╕тлену антив╕дблиску оптику, що дозволя╓ спостер╕гати кратери на М╕сяц╕ д╕аметром 5-8 км, з╕рки слабкого св╕т╕ння (до 11,5 з╕ркових величин), Юп╕тер з його супутниками, к╕льця Сатурна, зм╕ни в атмосфер╕ Венери, Уран та Нептун у вигляд╕ з╕рок, полярн╕ шапки Марса та деяк╕ ╕нш╕ об'╓кти. При використанн╕ апертурного ф╕льтра можна визначати структуру сонячних плям. У комплектац╕╖ поставля╓ться спец╕альний сонячний ф╕льтр, що захища╓ оч╕ в╕д проникнення ультраф╕олетового, ╕нфрачервоного та видимого надяскравого сонячного випром╕нювання, пропускаючи лише к╕льк╕сть видимих св╕тлових хвиль, якого достатньо для формування як╕сного зображення Сонця. Ф╕льтр тестований незалежною орган╕зац╕╓ю забезпечення якост╕ продукц╕╖ та ма╓ ╓вропейський сертиф╕кат в╕дпов╕дност╕ CE. Видошукач Red Dot пом╕тно полегшу╓ наведення приладу на об'╓кт, що ц╕кавить, д╕агональне дзеркало робить спостереження максимально комфортним ╕ зрозум╕лим, а азимутальне монтування дозволя╓ легко адаптуватися до телескопа нав╕ть недосв╕дченому астроному. Телескоп оснащений посиленою та ст╕йк╕шою алюм╕н╕╓вою триножкою з шестигранним перетином. Завдяки обробц╕ у вигляд╕ карбонового волокна на поверхн╕ оптично╖ труби не залишаються в╕дбитки пальц╕в, телескоп вигляда╓ дуже стильно та сучасно. У комплектац╕ю входить адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кр╕питься на вибраному окуляр╕ ╕ дозволя╓ проводити фото та в╕деозйомку головною або передньою камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона над╕йно кр╕питься за допомогою безл╕ч╕ присосок адаптера (у раз╕ рифлено╖ тильно╖ поверхн╕ смартфона рекоменду╓ться використовувати передню камеру). Прилад максимально простий у конструкц╕╖, що дозволя╓ з╕брати чи роз╕брати його за л╕чен╕ хвилини. Таким чином, не складе проблем взяти телескоп ╕з собою на природу. Телескоп можна використовувати як потужну п╕дзорну трубу, милуючись м╕ськими пам'ятками з дах╕в будинк╕в, спостер╕гаючи за тваринами чи птахами у л╕с╕ або нав╕ть за кораблями на морському узбережж╕. А яскрав╕, контрастн╕ зображення тисяч об'╓кт╕в н╕чного неба н╕кого не залишать байдужими до астроном╕╖. Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4512001) дозволить побачити б╕льше, н╕ж бачив Гал╕лео Гал╕лей у сво╖ найкращ╕ телескопи.


Характеристики
Бренд     Bresser
Зб╕льшення     45 - 675x (при використанн╕ окуляр╕в та л╕нз, що йдуть у комплект╕)
Максимально корисне зб╕льшення     140х
Фокусна в╕дстань     900 мм
Оптична конструкц╕я     Рефрактори
Просв╕тлення     Покриття MgF2
Д╕аметр об'╓ктива     70 мм
Посадковий д╕аметр окуляра     31.75 мм (1,25")
Монтировка     Аз╕мутальна
Гранична зоряна величина     11.33
Розд╕льна здатн╕сть     2 секунди
Шукач     Red Dot
В╕дносний отв╕р     1:12
Комп'ютерне наведення     Нема╓
Комплектац╕я     Труба: алюм╕н╕й (зовн╕шн╓ оздоблення: карбонове волокно) Тринога: алюм╕н╕╓ва з предметним столиком для аксесуар╕в Монтування: азимутальне AZ Окуляри: 4 мм, 20 мм Л╕нза Барлоу: 3-х кратне зб╕льшення Видошукач: Red Dot Д╕агональне дзеркало Сонячний ф╕льтр Адаптер для камери смартфона
Вага     3.1 кг
Вага в упаковц╕     4.7 кг
Габарити     Розм╕ри оптично╖ труби, мм: 73 х 910
Висота триноги (м╕н-макс), мм: 640 - 1180
Габарити упаковки     77 х 36 х 22 см
Кра╖на-виробник товару     Китай
Кра╖на ре╓страц╕╖ бренду     Н╕меччина
Гарант╕я     24 м╕сяц╕


 

RU

Купить телескоп BRESSER SIRIUS 70/900 - означает выбрать хороший рефрактор ахромат для начинающих любителей астрономии. Диаметр трубы 70 мм, фокусное расстояние 900 мм. Богатейшая базовая комплектация: окуляры 4 мм, 12,5 мм и 20 мм, линза Барлоу 2х, видоискатель 5 х 24 мм.

Телескоп с ручным управлением BRESSER SIRIUS 70/900 обладает качественной антибликовой оптикой, которая позволяет наблюдать кратеры на Луне диаметром 5-8 км, звёзды слабого свечения (до 11,5 звездных величин), Юпитер со своими спутниками, кольца Сатурна, изменения в атмосфере Венеры, Уран и Нептун в виде звезд, полярные шапки Марса и некоторые другие объекты.

Оптический видоискатель 5 х 24 мм упрощает наведение телескопа BRESSER SIRIUS 70/900 на интересующий объект, диагональная призма делает наблюдение максимально комфортным, а альтазимутальная монтировка позволяет легко адаптироваться к телескопу даже начинающему астроному.

Телескоп BRESSER SIRIUS 70/900 максимально прост в эксплуатации, что позволяет собрать или разобрать его за считанные минуты. Эти преимущества модели телескопа BRESSER SIRIUS 70/900 дают возможность взять телескоп с собой на природу. Телескоп BRESSER SIRIUS 70/900 может также применяться и в качестве  мощной подзорной трубы, с помощью которой можно любоваться городскими достопримечательностями с крыш домов, наблюдать за животными и птицами в лесу или даже за кораблями на побережье моря. Яркие, контрастные изображения тысяч объектов ночного неба, наблюдаемые в телескоп BRESSER SIRIUS 70/900, никого не оставят равнодушным к астрономии.


 

Производитель : Bresser (Германия).

 

 

Оптические характеристики телескопа BRESSER SIRIUS 70/900:

        Увеличение : от 45 до 450 крат

        Диаметр объектива, мм : 70

        Диаметр окуляра, мм : 31,75

        Фокусное расстояние, мм : 900

        Разрешающая способность : 2 секунды

        Проницающая способность : 11,33 звёздных величин

 

Конструктивные особенности:

        Оптическая конструкция: Рефрактор ахромат

        Монтировка телескопа: Азимутальная

 

Комплектация:

       Труба : металлическая, оцинкованная

       Тренога : алюминиевая с предметным столиком для аксессуаров

       Окуляры : 4 мм, 12,5 мм и  20 мм

       Линза Барлоу : 2-кратное увеличение

       Видоискатель : оптический 5 х 24 мм

       Программное обеспечение

 

Габариты:

        Вес телескопа, кг : 3,1

 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп