Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Телескоп Bresser Solarix 114/500 AZ Carbon з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4614505)

Телескоп Bresser Solarix 114/500 AZ Carbon з сонячним ф╕льтром ╕ адаптером для смартфона (4614505)  
Компан╕я Bresser з горд╕стю представля╓ ун╕версальний ╕ ун╕кальний у сво╓му род╕ телескоп Solarix 114/500 AZ (carbon). Тепер спостереження за сонячною активн╕стю, денн╕ ландшафтн╕ спостереження та н╕чн╕ спостереження зоряного неба можна проводити за допомогою одного телескопа Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon). Важливим моментом ╓ сертиф╕кований сонячний ф╕льтр, що дозволя╓ безпечно для очей спостер╕гати за Сонцем. Денн╕ та н╕чн╕ спостереження можна зняти на камеру смартфона, для чого в комплект╕ з телескопом постача╓ться спец╕альний адаптер.
5800.00 грн.

Компан╕я Bresser з горд╕стю представля╓ ун╕версальний ╕ ун╕кальний у сво╓му род╕ телескоп Solarix 114/500 AZ (carbon). Тепер спостереження за сонячною активн╕стю, денн╕ ландшафтн╕ спостереження та н╕чн╕ спостереження зоряного неба можна проводити за допомогою одного телескопа Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon). Важливим моментом ╓ сертиф╕кований сонячний ф╕льтр, що дозволя╓ безпечно для очей спостер╕гати за Сонцем. Денн╕ та н╕чн╕ спостереження можна зняти на камеру смартфона, для чого в комплект╕ з телескопом постача╓ться спец╕альний адаптер. Дана модель ма╓ карбонове оздоблення труби ╕ посилений проф╕ль алюм╕н╕╓во╖ триноги. Bresser Solarix 114/500 AZ (carbon) - ун╕версальний дзеркальний телескоп за доступною ц╕ною. Ця модель ц╕кава тим, що за прийнятною ц╕ною тепер доступн╕ планетарн╕ спостереження, початков╕ спостереження за об'╓ктами Deep Sky та спостереження сонячно╖ активност╕ за допомогою одного телескопа. Завдяки короткофокусн╕й систем╕ вда╓ться досягти найвищого показника св╕тлосили, що забезпечу╓ видим╕сть далеких планет ╕ з╕рок б╕льш слабкого св╕т╕ння. Ви зможете розр╕зняти ч╕тк╕ш╕ контури кратер╕в на М╕сяц╕ д╕аметром до 5 км, полярн╕ шапки ╕ моря на Марс╕, детал╕ к╕лець Сатурна, супутники Юп╕тера, з╕рки слабкого св╕т╕ння (до 12,5 з╕ркових величин), Уран ╕ Нептун у вигляд╕ невеликих диск╕в, а також найпопулярн╕ш╕ туманност╕ та галактики каталогу Месь╓.

У комплектац╕╖ поставля╓ться спец╕альний сонячний ф╕льтр, що захища╓ оч╕ в╕д проникнення ультраф╕олетового, ╕нфрачервоного та видимого надяскравого сонячного випром╕нювання, пропускаючи лише ту к╕льк╕сть видимих ​​св╕тлових хвиль, що достатньо для формування як╕сного зображення Сонця. Ф╕льтр тестований незалежною орган╕зац╕╓ю забезпечення якост╕ продукц╕╖ та ма╓ ╓вропейський сертиф╕кат в╕дпов╕дност╕ CE.

У модиф╕кац╕╖ Carbon телескоп оснащений посиленою ╕ ст╕йк╕шою алюм╕н╕╓вою триножкою з шестигранним перетином. Завдяки обробц╕ у вигляд╕ карбонового волокна на поверхн╕ оптично╖ труби не залишаються в╕дбитки пальц╕в, телескоп вигляда╓ дуже стильно та сучасно.
У комплектац╕ю входить адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кр╕питься на вибраному окуляр╕ ╕ дозволя╓ проводити фото та в╕деозйомку головною або передньою камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона над╕йно кр╕питься за допомогою безл╕ч╕ присосок адаптера (у раз╕ рифлено╖ тильно╖ поверхн╕ смартфона рекоменду╓ться використовувати передню камеру).
Телескоп поставля╓ться практично з╕браному вигляд╕. Кр╕м того простота складання/розбирання та габарити телескопа  дозволя╓ Вам не турбуватися про те, що прилад займе багато м╕сця, а зручн╕сть спостереження за небесними т╕лами, яке забезпечу╓ оптична конструкц╕я, яскрав╕ та контрастн╕ зображення об'╓кт╕в н╕чного неба, Сонця та ландшафт╕в при╓мно здивують астронома-початк╕вця.
Характеристики
Бренд    Bresser
Зб╕льшення    20 - 111x (при використанн╕ окуляр╕в ╕ л╕нз, що йдуть в комплект╕)
Максимально корисне зб╕льшення    228х
Фокусна в╕дстань    500 мм
Оптична конструкц╕я    Рефлектор Ньютона
Д╕аметр об'╓ктива    114 мм
Посадковий д╕аметр окуляра    31.75 мм
Монтировка    Аз╕мутальна AZ-1
Гранична зоряна величина    12.4
Розд╕льна здатн╕сть    1.23 секунди
Шукач    LED з точковим наведенням
В╕дносний отв╕р    1:4.4
Комп'ютерне наведення    Нема╓
Комплектац╕я    Труба, тринога, монтировка, окуляри: K 9 мм (1.25 ''), K 25 мм (1.25 ''), л╕нза Барлоу: 2х, сонячний ф╕льтр, адаптер для камери смартфона (планшета), програмне забезпечення Stellarium
Вага    Труба, кг: 2 Монтировка з триногою, кг: 1,1 Вага телескопа в збор╕, кг: 3,5
Вага в упаковц╕    6,5 кг
Габарити    Телескоп, мм: 600 х 600 х 1450
Оптична труба, мм: 145 х 470
Висота триноги), мм: 750-1200
Габарити упаковки    113 х 28 х 28 см
Кра╖на-виробник товару    Китай
Кра╖на ре╓страц╕╖ бренду    Н╕меччина
Гарант╕я    24 м╕сяц╕
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп