Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 

Телескоп National Geographic 76/700 Reflector EQ (9011000)

Телескоп National Geographic 76/700 Reflector EQ (9011000)
Телескоп з д╕аметром об'╓ктива 76 мм призначений для п╕дл╕тк╕в та початк╕вц╕в любител╕в астроном╕╖. Ця модель покаже вам сотн╕ деталей на М╕сяц╕, екватор╕альн╕ смуги на Юп╕тер╕ та його супутники, к╕льця Сатурна. Ви зможете побачити фази Венери, Марс, Уран та Нептун, виявити яскрав╕ комети. Кр╕м того, цей телескоп дозволя╓ спостер╕гати десятки розс╕яних та кулястих з╕ркових скупчень, дифузних та планетарних туманностей, найяскрав╕ш╕ галактики. Максимальне корисне зб╕льшення (МП) визнача╓ться законами оптики ╕ для ц╕╓╖ модел╕ телескопа становить 152 крат. Проте сл╕д звернути увагу, що таке зб╕льшення можна досягти лише за умови використання високояк╕сних окуляр╕в для спостережень астроном╕чних об'╓кт╕в, що знаходяться високо над горизонтом та в ╕деальних атмосферних умовах.
5900.00 грн.
Телескоп з д╕аметром об'╓ктива 76 мм призначений для п╕дл╕тк╕в та початк╕вц╕в любител╕в астроном╕╖. Ця модель покаже вам сотн╕ деталей на М╕сяц╕, екватор╕альн╕ смуги на Юп╕тер╕ та його супутники, к╕льця Сатурна. Ви зможете побачити фази Венери, Марс, Уран та Нептун, виявити яскрав╕ комети. Кр╕м того, цей телескоп дозволя╓ спостер╕гати десятки розс╕яних та кулястих з╕ркових скупчень, дифузних та планетарних туманностей, найяскрав╕ш╕ галактики.

Максимальне корисне зб╕льшення (МП) визнача╓ться законами оптики ╕ для ц╕╓╖ модел╕ телескопа становить 152 крат. Проте сл╕д звернути увагу, що таке зб╕льшення можна досягти лише за умови використання високояк╕сних окуляр╕в для спостережень астроном╕чних об'╓кт╕в, що знаходяться високо над горизонтом та в ╕деальних атмосферних умовах.

Цей телескоп ма╓ св╕тлосилу 9, що робить його досить ун╕версальним оптичним приладом. В╕н п╕д╕йде як для астрофотограф╕╖, так ╕ для в╕зуальних спостережень р╕зних астроном╕чних об'╓кт╕в. При цьому ця модель не так вимоглива до якост╕ аксесуар╕в, як ╖╖ б╕льш св╕тлосильн╕ соратники.

Рефлектор Ньютона - це найпоширен╕ша серед досв╕дчених астроном╕в дзеркальна конструкц╕я телескопа, завдяки як╕й ви отриму╓те потужний ╕нструмент за б╕льш доступн╕ кошти. Рефлектор Ньютона не ма╓ хроматизму, притаманного л╕нзовим телескопам, ╕ достатньо добре п╕дходить як для в╕зуальних спостережень на будь-яких доступних зб╕льшеннях, так ╕ для астроном╕чно╖ фотограф╕╖. До недол╕к╕в рефлектор╕в Ньютона можна в╕днести значн╕ розм╕ри та незручн╕сть спостереження наземних об'╓кт╕в.

Цей телескоп у базов╕й комплектац╕╖ дозволя╓ бачити повн╕стю пряме зображення. Саме таким чином ми спостер╕га╓мо в б╕нокль або трубу. Така ор╕╓нтац╕я зображення найб╕льш сприятлива для маленьких д╕тей та абсолютних новачк╕в у астроном╕╖.

Екватор╕альне монтування — найб╕льш сучасний тип монтажу телескопа, завдяки якому ви отриму╓те максимальний комфорт при пошуку та спостереженн╕ астроном╕чних об'╓кт╕в. Саме такий монтаж необх╕дний для отримання як╕сних астроном╕чних фотограф╕й. Одна з осей екватор╕ального монтування встановлю╓ться паралельно ос╕ обертання Земл╕, тому достатньо обертати телескоп лише навколо ц╕╓╖ ос╕, щоб небесний об'╓кт пост╕йно залишався в пол╕ зору.
Бренд    National Geographic
Зб╕льшення    23х - 262х
Максимально корисне зб╕льшення, крат:    152
Фокусна в╕дстань, мм:    700
Призначення    Для початк╕вц╕в
Оптична конструкц╕я    Рефлектор Ньютона
Просв╕тлення    Багатошарове просв╕тлення
Д╕аметр об'╓ктива, мм:    76
Посадковий д╕аметр окуляра    31,7 мм
Монтування    Екватор╕альне
Гранична зоряна величина    11.5
Розд╕льна здатн╕сть    1,84 секунди
Видошукач    Оптичний 5х24
В╕дносний отв╕р    1:9
Комп'ютерне наведення    Нема╓
Кол╕р    Чорний
Комплектац╕я    Телескоп
Штатив
Монтування
3 окуляра (9/12,5/25 мм)
Видошукач оптичний
Обертаюча л╕нза 1,5x
Л╕нза Барлоу 3x
М╕сячний ф╕льтр
Вага    6.2 кг
Вага в упаковц╕    9 кг
Габарити упаковки    73 x 36 x 21 см
Кра╖на-виробник товару    Китай
Кра╖на ре╓страц╕╖ бренду    США
Гарант╕я    12 м╕сяц╕в
Доставка
Оплата
Гарант╕я
 Варт╕сть доставки сплачу╓ к╕нцевий споживач за тарифами перев╕зника "Нова Пошта"

Зверн╕ть увагу, що варт╕сть послуги Грошовий переказ (оплата за товар у в╕дд╕ленн╕), сплачу╓ться Вами додатково за тарифами перев╕зника на момент отримання товару

 

Характеристики
Бренд    National Geographic
Зб╕льшення    23х - 262х
Максимально корисне зб╕льшення, крат:    152
Фокусна в╕дстань, мм:    700
Призначення    Для початк╕вц╕в
Оптична конструкц╕я    Рефлектор Ньютона
Просв╕тлення    Багатошарове просв╕тлення
Д╕аметр об'╓ктива, мм:    76
Посадковий д╕аметр окуляра    31,7 мм
Монтування    Екватор╕альне
Гранична зоряна величина    11.5
Розд╕льна здатн╕сть    1,84 секунди
Видошукач    Оптичний 5х24
В╕дносний отв╕р    1:9
Комп'ютерне наведення    Нема╓
Кол╕р    Чорний
Комплектац╕я    Телескоп
Штатив
Монтування
3 окуляра (9/12,5/25 мм)
Видошукач оптичний
Обертаюча л╕нза 1,5x
Л╕нза Барлоу 3x
М╕сячний ф╕льтр
Вага    6.2 кг
Вага в упаковц╕    9 кг
Габарити упаковки    73 x 36 x 21 см
Кра╖на-виробник товару    Китай
Кра╖на ре╓страц╕╖ бренду    США
Гарант╕я    12 м╕сяц╕в
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
-6% знижки в╕д ц╕ни на сайт╕ вл╕тку
-6% знижки на все в╕д ц╕ни на сайт╕ teleskopi.com.ua вл╕тку. Уточнюйте акц╕йну варт╕сть в наших консультант╕в: Вайбер, Телеграм, whatsApp: 0989196138, Телефони: 063-0341227, 044-2280377 »
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп