Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

М╕кроскопи б╕олог╕чн╕

М╕кроскоп UNIVERSITY OF OXFORD 40x-2000x
М╕кроскоп для д╕тей в╕ком в╕д 8 рок╕в ╕з пост╕йними зразками, тримачем для смартфона та великою к╕льк╕стю аксесуар╕в для швидкого налаштування Окуляри: 10x, 25x Ц╕ль: 4x, 10x, 40x Зб╕льшення: 40x 2000x, включа╓ 2x л╕нзи Барлоу та дисковий ф╕льтр ╕з 12 р╕зними кольорами Св╕тильник на батарейках (в╕дбите та прох╕дне св╕тло) столик для зразк╕в ╕з затискачами, великий комплект аксесуар╕в Розм╕ри: 300 x 160 x 100 мм / Вага: 772 г Працю╓ в╕д батарейок: 3 батарейки типу АА (не входять в комплект) Включа╓ м╕кроскоп, л╕нзу Барлоу, 2 окуляри, предметн╕ скельця, накривн╕ скла, пост╕йн╕ зразки, наб╕р для експеримент╕в, ╕нструменти для тонких секц╕й, ╕нструменти для препарування, п╕петку, тримач для смартфона
6540.00 грн.
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп