Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Телескоп BRESSER Messier MCX-102 GoTo EQ/AZ + сонячний ф╕льтр 102 мм

Телескоп BRESSER Messier MCX-102 GoTo EQ/AZ + сонячний ф╕льтр 102 мм  
Ун╕версальний ╕ компактний телескоп початкового р╕вня з GoTo для н╕чних ╕ денних спостережень. Перев╕рена оптика Максутова-Кассегрена BRESSER з високою розд╕льною здатн╕стю. фокусна в╕дстань: 1470 мм. д╕аметр труби: 102 мм. Перев╕рений контроль Goto для нав╕гац╕╖ по зоряному небу. Комп ютерний пульт управл╕ння з дуже великим диспле╓м з п╕дсв╕чуванням. М╕цний штатив з нержав╕ючо╖ стал╕ з полярним клином (AZ+EQ). Також можна використовувати без штатива як наст╕льний блок. Св╕тлод╕одний видошукач ╕з червоною точкою, окуляр BRESSER Super Plssl 26 мм (1,25 дюйма), тримач для смартфона, апертурний сонячний ф╕льтр та ╕нструкц╕я з експлуатац╕╖ в комплект╕
47004.00 грн.
Ун╕версальний ╕ компактний телескоп початкового р╕вня з GoTo для н╕чних ╕ сонячних спостережень Перев╕рена оптика Максутова-Кассегрена BRESSER з високою розд╕льною здатн╕стю Перев╕рений контроль Goto для нав╕гац╕╖ по зоряному небу Комп ютерний пульт управл╕ння з дуже великим диспле╓м з п╕дсв╕чуванням М╕цний штатив з нержав╕ючо╖ стал╕ з полярним клином (AZ+EQ) Також можна використовувати без штатива як наст╕льний блок Св╕тлод╕одний видошукач ╕з червоною точкою, окуляр BRESSER Super Plssl 26 мм (1,25 дюйма), тримач для смартфона, апертурний сонячний ф╕льтр та ╕нструкц╕я з експлуатац╕╖ в комплект╕
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп