Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

П╕дзорна труба VIXEN GEOMA II ED 52A 52mm

П╕дзорна  труба VIXEN GEOMA II ED 52A 52mm
VIXEN GEOMA II ED 52A - означа╓ вибрати п╕дзорну трубу з дуже низьким розс╕юванням, що практично повн╕стю усува╓ оптичн╕ спотворення. Модель виконана дуже компактною з висувною блекою против╕дблиску.
2502.58 грн.
У ц╕й модел╕ п╕дзорно╖ труби використовують систему л╕нз ED (extremely low dispersion), з дуже низьким розс╕юванням, що практично повн╕стю усува╓ оптичн╕ спотворення. Модель виконана дуже компактною з висувною блекою против╕дблиску. Доступна у двох вар╕антах розташування окуляра до оптично╖ ос╕: п╕д кутом (╕ндекс А) та прямим (╕ндекс S).
Техн╕чн╕ характеристики :
Зб╕льшення: 14х
Д╕аметр об'╓ктива: 52мм
Фокусна в╕дстань: 278мм
Багатошарове покриття оптики
Розм╕ри: 10,2 х21, 7х7, 2см
Вага: 486г
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп