Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 

Доставка

  1. Оформити замовлення з доставкою телескопа або б╕нокля можна за телефонами (044) 22-803-77, (098) 919-61-38 або на сайт╕ компан╕╖ Teleskopi.com.ua.
  2. Доставка телескопа або б╕нокля зд╕йсню╓ться кур'╓рами компан╕╖ Teleskopi.com.ua або транспортними компан╕ями НОВА ПОШТА, АВТОЛЮКС, ╤НТАЙМ, Н╤ЧНИЙ ЕКСПРЕС, DPD та ╕н.

    Для отримання телескопа на склад╕-оф╕с╕ транспортно╖ компан╕╖ необх╕дно пред'явити паспорт та номер декларац╕╖, який ми пов╕домля╓мо п╕сля надсилання товару.

    Доставка телескоп╕в вантажоперев╕зникам по Укра╖н╕ зд╕йсню╓ться протягом 1-3 робочих дн╕в.

    Вантажоперев╕зники АВТОЛЮКС, ╤НТАЙМ, НОВА ПОШТА, Н╤ЧНИЙ ЕКСПРЕС, DPD доставляють телескопи до вс╕х м╕ст Укра╖ни.

  3. Телескопи або б╕нокл╕ п╕сля оформлення замовлення Ви можете замовити з доставкою сьогодн╕-на-сьогодн╕ або сьогодн╕-на-завтра у погоджений з Вами час.

Для уточнення часу та адреси доставки з Вами зв'яжеться менеджер компан╕╖ Teleskopi.com.ua.

Доставку телескопа або б╕нокля Ви можете замовити на вих╕дн╕ та свята, попередньо (за 1-2 дн╕) погодивши так╕ доставки з менеджером компан╕╖ Teleskopi.com.ua.

 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп