Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Celestron UpClose G2 10-30x50 Porro

Б╕нокль Celestron UpClose G2 10-30x50 Porro
Б╕нокль Celestron UpClose G2 10-30x50 Porro означа╓ вибрати б╕нокль, який призначений для спостереження за сильно в╕ддаленими об'╓ктами при ясн╕й погод╕. У ньому ╓ регульоване зб╕льшення 10x - 30x. У Celestron UpClose G2 10-30x50 використана призма porro, оптичн╕ елементи яко╖ виготовлен╕ з╕ спец╕ального скла BK-7 з багатошаровим просв╕тленням для п╕двищення контрасту ╕ ясност╕ зображень, що транслюються.
2194.00 грн.
Б╕нокль Celestron UpClose G2 10-30x50 Porro означа╓ вибрати б╕нокль, який призначений для спостереження за сильно в╕ддаленими об'╓ктами при ясн╕й погод╕. У ньому ╓ регульоване зб╕льшення 10x - 30x. У Celestron UpClose G2 10-30x50 використана призма porro, оптичн╕ елементи яко╖ виготовлен╕ з╕ спец╕ального скла BK-7 з багатошаровим просв╕тленням для п╕двищення контрасту та ясност╕ зображень, що транслюються.

Дана модель дуже зручна у використанн╕ завдяки гумовому покриттю корпусу з╕ спец╕альними ви╖мками для пальц╕в. Додатковий захист при збер╕ганн╕ та перенесенн╕ б╕нокля забезпечу╓ться нейлоновим чохлом та захисними кришками окуляр╕в та об'╓ктив╕в, як╕ входять до комплекту поставки. Б╕нокль Celestron UpClose ма╓ весь необх╕дний функц╕онал: механ╕зм центрального фокусування, можлив╕сть д╕оптр╕йно╖ корекц╕╖ та м╕жзор╕чну в╕дстань, що регулю╓ться. Наглазники з м'яко╖ гуми при╓мн╕ на дотик ╕ не травмують шк╕ру навколо очей. Фокусування Центральна Кратн╕сть 10x - 30x Д╕аметр об'╓ктив╕в 50 мм Тип скла BK-7 Тип призми Porro Вага 0.794 кг Д╕аметр вих╕дно╖ з╕ниц╕ 10x: 5 30x: 1.7 мм
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп