Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Arsenal 7х50 морський, син╕й NB61-0750C2

Б╕нокль Arsenal 7х50 морський, син╕й NB61-0750C2
Купити б╕нокль Arsenal 7х50 означа╓ вибрати б╕нокль, який може служити корисним нав╕гац╕йним засобом на мор╕. У ньому ╓ ╕нтегрований компас, оптичний далеком╕р та комплект аксесуар╕в (плаваючий яскравий широкий рем╕нь, кейс для збер╕гання тощо) зроблять б╕нокль незам╕нним пристро╓м для морських подорожей, туризму та багато ╕ншого.
4023.00 грн.
Купити б╕нокль Arsenal 7х50 означа╓ вибрати б╕нокль, який може служити корисним нав╕гац╕йним засобом на мор╕. У ньому ╓ ╕нтегрований компас, оптичний далеком╕р та комплект аксесуар╕в (плаваючий яскравий широкий рем╕нь, кейс для збер╕гання тощо) зроблять б╕нокль незам╕нним пристро╓м для морських подорожей, туризму та багато ╕ншого. В╕н розрахований на важк╕ умови спостереження - вогк╕сть, низьку хмарн╕сть, бризки, що б'ють у спостер╕гача в╕д наб╕гаючих на корабель хвиль, щохвилини оточують справжнього мандр╕вника. Вбудований компас точно показу╓ напрямок при поворот╕ спостер╕гача у б╕к об'╓кта ╕ п╕дсв╕чу╓ться при недостатньому осв╕тленн╕ майже в╕чним джерелом св╕тла. ╢ далеком╕рна шкала для вим╕рювань в╕дстан╕ до об'╓кта та його висоти. Комплектац╕я: Б╕нокль Arsenal 7х50 Морський/син╕й (NB61-0750C2); Тканинний футляр; Не тоне рем╕нець для кр╕плення; Захисн╕ кришки.
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп