Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Arsenal 8х42 вологонепроникний (NBN02-0842)

Б╕нокль Arsenal 8х42 вологонепроникний (NBN02-0842)
Купити Б╕нокль Arsenal 8х42 вологонепроникний означа╓ вибрати б╕нокль, з яким не хочеться розлучатися. Це стало можливим завдяки використанню ун╕кального дизайну з так званим в╕дкритим мостом. Б╕нокль в╕др╕зня╓ться простотою у використанн╕, легк╕стю та над╕йн╕стю, завдяки чому його можна рекомендувати практично для будь-яко╖ ситуац╕╖. Металевий корпус покритий гумовим покриттям та заповнений азотом. Винесена окулярна точка та поворотно-висувн╕ наочники дозволяють вести спостереження, не зн╕маючи окуляр╕в. Захисн╕ кришки для окуляр╕в прикр╕плен╕ до об'╓ктив╕в.
2744.00 грн.
Купити Б╕нокль Arsenal 8х42 вологонепроникний означа╓ вибрати б╕нокль, з яким не хочеться розлучатися. Це стало можливим завдяки використанню ун╕кального дизайну з так званим в╕дкритим мостом. Б╕нокль в╕др╕зня╓ться простотою у використанн╕, легк╕стю та над╕йн╕стю, завдяки чому його можна рекомендувати практично для будь-яко╖ ситуац╕╖. Металевий корпус покритий гумовим покриттям та заповнений азотом. Винесена окулярна точка та поворотно-висувн╕ наочники дозволяють вести спостереження, не зн╕маючи окуляр╕в. Захисн╕ кришки для окуляр╕в прикр╕плен╕ до об'╓ктив╕в. Корекц╕я д╕оптр╕ю: +5/-5 на правому окуляр╕ Фокусування: центральним колесом та д╕оптр╕йним п╕дстроюванням на правому окуляр╕ Тип призм: BaK-4 Покриття, що просв╕тлю╓: Fully Multi-Coated Матер╕ал корпусу: метал Водост╕йк╕сть: герметичний корпус Захист в╕д запот╕вання: корпус з азотом Кр╕плення до штативу: ╓ Наочники: поворотно-висувн╕ з дек╕лькома ф╕ксованими положеннями Комплектац╕я: Б╕нокль Захисна кришка для окуляр╕в Захисн╕ кришки для об'╓ктив╕в М'яка сумка з рем╕нцем для збер╕гання та транспортування Широкий рем╕нь для б╕нокля Серветка для чищення оптики ╤нструкц╕я : 650 грам Розм╕ри: 125х150х56 мм
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп