Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Vortex Viper HD 15x50 WP

Б╕нокль Vortex Viper HD 15x50 WP
Купити Vortex Viper HD 10x42 WP - означа╓ вибрати б╕нокль, який ма╓ вс╕ необх╕дн╕ характеристики та якост╕, властив╕ б╕ноклям прем╕ум класу. Оптична система б╕нокля Vortex Viper HD 10x42 WP включа╓ призми з фазокоректуючим та д╕електричним багатошаровим покриттями та л╕нзи з HD-скла з наднизькою дисперс╕╓ю та запатентованим покриттям антив╕дблиску Vortex XR. Вона забезпечу╓ ч╕тке та яскраве зображення з високою розд╕льною здатн╕стю та максимально точною кольоропередачею. Легкий ергоном╕чний корпус б╕нокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запоб╕га╓ запот╕ванню оптики при р╕зких зм╕нах температури.
20850.00 грн.
Купити Vortex Viper HD 10x42 WP - означа╓ вибрати б╕нокль, який ма╓ вс╕ необх╕дн╕ характеристики та якост╕, властив╕ б╕ноклям прем╕ум класу. Оптична система б╕нокля Vortex Viper HD 10x42 WP включа╓ призми з фазокоректуючим та д╕електричним багатошаровим покриттями та л╕нзи з HD-скла з наднизькою дисперс╕╓ю та запатентованим покриттям антив╕дблиску Vortex XR. Вона забезпечу╓ ч╕тке та яскраве зображення з високою розд╕льною здатн╕стю та максимально точною кольоропередачею. Легкий ергоном╕чний корпус б╕нокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запоб╕га╓ запот╕ванню оптики при р╕зких зм╕нах температури.

 

Vortex Viper HD 10x42 WP був визнаний найкращим б╕ноклем року у сво╖й категор╕╖ та удосто╓ний прем╕╖ "Best of the Best" на думку читач╕в та експерт╕в проф╕льного американського журналу Field & Stream.
Спец╕альний контракт ╕з всеамериканським серв╕сом GSA на постачання ц╕╓╖ сер╕╖ федеральним службам США
Л╕нзи з╕ скла з високою щ╕льн╕стю HD (High Density) та екстра-низькою дисперс╕╓ю забезпечують покращену кольоропередачу та високу розд╕льну здатн╕сть зображення. Коеф╕ц╕╓нт заломлення низькодисперсного скла мало залежить в╕д частоти св╕тла (в╕д спектру). Ус╕ св╕тлов╕ хвил╕ переломлюються на однакову величину кута. Застосування цих стекол у конструкц╕╖ об'╓ктив╕в дозволя╓ практично позбутися тако╖ непри╓мно╖ аберац╕╖, як хроматизм. Варт╕сть такого скла дуже висока, через що т╕льки виробники високотехнолог╕чно╖ оптики застосовують його у сво╖х продуктах прем╕ум-класу.Запатентоване багатошарове покриття антив╕дблиску л╕нз Vortex XR дозволя╓ досягти максимального св╕тлопропускання ╕ ч╕ткост╕ картинки.
ArmorTek Надм╕цне покриття забезпечу╓ захист л╕нз в╕д подряпин, масел ╕ бруду.
Dielectric Prism Coatings Д╕електричне багатошарове покриття призм забезпечу╓ максимальне значення коеф╕ц╕╓нта в╕дбиття св╕тла пор╕вняно з металевими покриттями. Це значно покращу╓ св╕тлопропускання, завдяки чому забезпечу╓ться ч╕тке та яскраве зображення з максимально точною передач╕ кольор╕в.
Phase Correction Cпец╕альне фазорегулююче покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призменной обертово╖ системи у вигляд╕ найтонших шар╕в. Фазова корекц╕я необх╕дна виключно для оптично╖ системи Roof, оск╕льки, проходячи через таку призму, св╕тловий пот╕к розклада╓ться на два паралельн╕ пучки св╕тлових хвиль, виника╓ позафазове зм╕щення на половину довжини св╕тлово╖ хвил╕, що призводить до зменшення розд╕льно╖ здатност╕ зображення, а також зниження контрастност╕. Phase Correction коригу╓ це усунення. Як результат - зображення максимально ч╕тке та контрастне. Варт╕сть такого покриття дуже висока, а процес нанесення вимага╓ прециз╕йно╖ точност╕, тому таке технолог╕чне ускладнення можуть дозволити соб╕ лише в╕дом╕ виробники оптики. Сьогодн╕ без фазокоректуючого покриття практично немислима конструкц╕я сучасного високояк╕сного оптичного приладу призмово╖ системи Roof.

 
Waterproof - означа╓, що оптика герметизована ущ╕льнювальним О-к╕льцем ╕ захищена в╕д проникнення вологи м╕жнародним класом IPX7.Занурення в р╕дину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменших збитк╕в ╕ не вплине на його функц╕ональн╕сть. Так╕й оптиц╕ погодн╕ умови не страшн╕.

 
Fogproof означа╓, що корпус зсередини заповнений ╕нертним газом, що виключа╓ конденсац╕ю вологи на внутр╕шн╕х поверхнях при перепад╕ температур. Як насл╕док, оптика не п╕тн╕╓ зсередини, а також не виника╓ короз╕я матер╕ал╕в п╕д впливом вологи. Пов╕тря видаля╓ться з приладу та зам╕ню╓ться ╕нертним газом (у даному випадку аргоном), який не м╕стить у сво╓му склад╕ водяно╖ пари ╕ не конденсу╓ться.

 

 
Зроблено в Япон╕╖. Не секрет, що Япон╕я вже давно займа╓ перше м╕сце серед кра╖н з розвитку та впровадження передових технолог╕й практично у вс╕х галузях науки та техн╕ки. Сьогодн╕ японц╕ патентують дедал╕ б╕льше ╕нновац╕й у галуз╕ оптичних технолог╕й, пот╕снивши нав╕ть н╕мц╕в, як╕ ран╕ше споконв╕чно утримують тут л╕дируючу позиц╕ю. Б╕льше того, ф╕лософ╕я ставлення до роботи не дозволя╓ японцев╕ виробляти посередн╕й продукт. Саме тому скромний, але ╓мний напис “Made in Japan” св╕дчить про високий р╕вень технолог╕й та бездоганну як╕сть продукту. ╤ншими словами, Ви отриму╓те найкраще.

Оптичн╕ характеристики:

    Зб╕льшення: 15x
    Д╕аметр об'╓ктива, мм: 50
    Розм╕р вих╕дно╖ з╕ниц╕, мм: 3.3
    Фактор сут╕нк╕в: 27.39
    Св╕тлосила: 10.89
    М╕н╕мальна в╕дстань фокусування, м: 2.5
    Поле зору м/1000 м: 70
    Регулювання м╕жосьово╖ в╕дстан╕, мм: 59-75
    Корекц╕я д╕оптр╕ю: +5/-5

 
Конструктивн╕ особливост╕:

    Оптична конструкц╕я: призма Roof
    Л╕нзи: HD л╕нзи з╕ скла з наднизькою дисперс╕╓ю ╕ повним багатошаровим (Fully Multi coated) покриттям антив╕дблиску Vortex XR
    Спец╕альне покриття ArmorTek захища╓ л╕нзи в╕д подряпин, масел та бруду.
    Призми: BAK4 з фазовою корекц╕╓ю та багатошаровим д╕електричним покриттям
    Водост╕йк╕сть: 100% водонепроникний корпус
    Захист в╕д запот╕вання: завдяки герметичност╕ та заповненню корпусу аргоном
    Фокусування: центральним колесом
    Корпус: пол╕карбонат ╕з протиковзким гумовим покриттям
    Поворотно-висувн╕ наглазники з к╕лькома ф╕ксованими положеннями
    Можлив╕сть кр╕плення штативу

 
Комплектац╕я:

    Б╕нокль
    Захисн╕ кришки окуляр╕в та об'╓ктиву
    Широкий наший рем╕нь
    М'який нейлоновий кейс для транспортування
    Серветка для чищення л╕нз

 
Габаритн╕ розм╕ри:

    Вага, кг: 0.81
    Розм╕р, мм: 170x132
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп