Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Vortex Hurricane 10x50 WP

Б╕нокль Vortex Hurricane 10x50 WP
Купити Vortex Hurricane 10x50 WP означа╓ вибрати б╕нокль, в╕дм╕нною особлив╕стю якого ╓ ╕ндив╕дуальне фокусування окуляр╕в. Це дозволя╓ краще адаптувати передачу зображення, враховуючи особливост╕ кожного ока. Оптична система б╕нокля включа╓ призми з високояк╕сного скла BAK-4 ╕ л╕нзи з багатошаровим покриттям антив╕дблиску Vortex XR, що забезпечу╓ ч╕тке ╕ яскраве зображення з високою розд╕льною здатн╕стю. Спец╕альне покриття ArmorTek забезпечу╓ захист л╕нз в╕д подряпин, масел та бруду. М╕цний, над╕йний корпус б╕нокля Vortex Hurricane 10x50 WP оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запоб╕га╓ запот╕ванню оптики при р╕зких зм╕нах температури. Запатентоване багатошарове покриття антив╕дблиску л╕нз Vortex XR дозволя╓ досягти максимального св╕тлопропускання ╕ ч╕ткост╕ картинки. ArmorTek Надм╕цне покриття забезпечу╓ захист л╕нз в╕д подряпин, масел ╕ бруду.
10704.00 грн.
Купити Vortex Hurricane 10x50 WP означа╓ вибрати б╕нокль, в╕дм╕нною особлив╕стю якого ╓ ╕ндив╕дуальне фокусування окуляр╕в. Це дозволя╓ краще адаптувати передачу зображення, враховуючи особливост╕ кожного ока. Оптична система б╕нокля включа╓ призми з високояк╕сного скла BAK-4 ╕ л╕нзи з багатошаровим покриттям антив╕дблиску Vortex XR, що забезпечу╓ ч╕тке ╕ яскраве зображення з високою розд╕льною здатн╕стю. Спец╕альне покриття ArmorTek забезпечу╓ захист л╕нз в╕д подряпин, масел та бруду. М╕цний, над╕йний корпус б╕нокля Vortex Hurricane 10x50 WP оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запоб╕га╓ запот╕ванню оптики при р╕зких зм╕нах температури.
Запатентоване багатошарове покриття антив╕дблиску л╕нз Vortex XR дозволя╓ досягти максимального св╕тлопропускання ╕ ч╕ткост╕ картинки.
ArmorTek Надм╕цне покриття забезпечу╓ захист л╕нз в╕д подряпин, масел ╕ бруду.
Waterproof - означа╓, що оптика герметизована ущ╕льнювальним О-к╕льцем ╕ захищена в╕д проникнення вологи м╕жнародним класом IPX7. Занурення в р╕дину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменших збитк╕в ╕ не вплине на його функц╕ональн╕сть. Так╕й оптиц╕ погодн╕ умови не страшн╕.

 

Fogproof означа╓, що корпус зсередини заповнений ╕нертним газом, що виключа╓ конденсац╕ю вологи на внутр╕шн╕х поверхнях при перепад╕ температур. Як насл╕док, оптика не п╕тн╕╓ зсередини, а також не виника╓ короз╕я матер╕ал╕в п╕д впливом вологи.Пов╕тря видаля╓ться з приладу та зам╕ню╓ться ╕нертним газом (у даному випадку аргоном), який не м╕стить у сво╓му склад╕ водяно╖ пари ╕ не конденсу╓ться.

 
Оптичн╕ характеристики:

    Зб╕льшення: 10x
    Д╕аметр об'╓ктива, мм: 50
    Розм╕р вих╕дно╖ з╕ниц╕, мм: 5
    Фактор сут╕нк╕в: 22.36
    Св╕тлосила: 25
    М╕н╕мальна в╕дстань фокусування, м: 9
    Поле зору м/1000 м: 114
    Регулювання м╕жосьово╖ в╕дстан╕, мм: 56-74
    Корекц╕я д╕оптр╕ю: +5/-5

 
Конструктивн╕ особливост╕:

    Оптична конструкц╕я: призма Porro
    Л╕нзи: з повним багатошаровим (Fully Multi coated) покриттям антив╕дблиску Vortex XR
    Спец╕альне покриття ArmorTek захища╓ л╕нзи в╕д подряпин, масел та бруду.
    Призми: BAK4
    Водост╕йк╕сть: 100% водонепроникний корпус
    Захист в╕д запот╕вання: завдяки герметичност╕ та заповненню корпусу аргоном
    Фокусування: ╕ндив╕дуальне фокусування на кожному окуляр╕
    Корпус: пол╕карбонат ╕з протиковзким гумовим покриттям
    Складн╕ наочники типу Fold Down
    Можлив╕сть кр╕плення штативу

 
Комплектац╕я:

    Б╕нокль
    Захисн╕ кришки окуляр╕в та об'╓ктиву
    Широкий наший рем╕нь
    М'який нейлоновий кейс для транспортування
    Серветка для чищення л╕нз

 
Габаритн╕ розм╕ри:

    Вага, кг: 1.08
    Розм╕р, мм: 188x203
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп