Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 

Б╕нокль Vanguard Spirit Plus 10x42 WP

Б╕нокль Vanguard Spirit Plus 10x42 WP
Vanguard Spirit Plus 10x42 WP - означа╓ вибрати водост╕йкий б╕нокль, який забезпечу╓ бездоганну роботу в найекстремальн╕ших умовах, дощ, сн╕г або туман. Багатошарове покриття, що просв╕тлю╓, забезпечу╓ м╕н╕мальн╕ втрати при проходженн╕ св╕тла через л╕нзи, формую яскраве, контрастне ╕ насичене зображення. Ергоном╕чний корпус дозволя╓ над╕йно тримати б╕нокль, не турбуючись про те, що в╕н може вислизнути з ваших рук. Особлив╕стю ц╕╓╖ модел╕ ╓ використання покриття л╕нз Emerald Coating. Це повне багатошарове покриття спец╕ально розроблене для повного пропускання видимого спектру св╕тлових промен╕в з посиленням зелених тон╕в, що особливо корисно для захоплених шанувальник╕в природи, оск╕льки забезпечу╓ насичен╕сть ╕ натуральн╕сть зелен╕ в т╕нях ╕ в╕дм╕нну яскрав╕сть зображення в ц╕лому.
6364.00 грн.
Vanguard Spirit Plus 10x42 WP - означа╓ вибрати водост╕йкий б╕нокль, який забезпечу╓ бездоганну роботу в найекстремальн╕ших умовах, дощ, сн╕г або туман. Багатошарове покриття, що просв╕тлю╓, забезпечу╓ м╕н╕мальн╕ втрати при проходженн╕ св╕тла через л╕нзи, формую яскраве, контрастне ╕ насичене зображення. Ергоном╕чний корпус дозволя╓ над╕йно тримати б╕нокль, не турбуючись про те, що в╕н може вислизнути з ваших рук.
Особлив╕стю ц╕╓╖ модел╕ ╓ використання покриття л╕нз Emerald Coating. Це повне багатошарове покриття спец╕ально розроблене для повного пропускання видимого спектру св╕тлових промен╕в з посиленням зелених тон╕в, що особливо корисно для захоплених шанувальник╕в природи, оск╕льки забезпечу╓ насичен╕сть ╕ натуральн╕сть зелен╕ в т╕нях ╕ в╕дм╕нну яскрав╕сть зображення в ц╕лому.

 
P2 Phase Coating - спец╕альне фазорегулююче покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призменной обертово╖ системи у вигляд╕ найтонших шар╕в. Варт╕сть такого покриття дуже висока, а процес нанесення вимага╓ прециз╕йно╖ точност╕, тому таке технолог╕чне ускладнення можуть дозволити соб╕ лише в╕дом╕ виробники оптики. Фазова корекц╕я необх╕дна виключно для оптично╖ системи Roof, оск╕льки, проходячи через таку призму, св╕тловий пот╕к розклада╓ться на два паралельн╕ пучки св╕тлових хвиль, виника╓ позафазове зм╕щення на половину довжини св╕тлово╖ хвил╕, що призводить до зменшення розд╕льно╖ здатност╕ зображення, а також зниження контрастност╕. P2 Phase Coating коригу╓ це усунення. Як результат - зображення максимально ч╕тке та контрастне.Сьогодн╕ без фазокоректуючого покриття практично немислима конструкц╕я сучасного високояк╕сного оптичного приладу призмово╖ системи Roof.
Waterproof
Waterproof означа╓, що оптика герметизована ущ╕льнювальним О-к╕льцем ╕ захищена в╕д проникнення вологи за м╕жнародним класом IPX7. Занурення в р╕дину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменших збитк╕в ╕ не вплине на його функц╕ональн╕сть. Так╕й оптиц╕ погодн╕ умови не страшн╕.

 

 

 
Fogproof
Fogproof означа╓, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що унеможливлю╓ конденсац╕ю вологи на внутр╕шн╕х поверхнях при перепад╕ температур. Як насл╕док, оптика не п╕тн╕╓ зсередини, а також не виника╓ короз╕я матер╕ал╕в п╕д впливом вологи. Пов╕тря видаля╓ться з приладу та зам╕ню╓ться ╕нертним газом (в даному випадку азотом N2), який не м╕стить у сво╓му склад╕ пар╕в води та не конденсу╓ться.
Оптичн╕ характеристики:

    Зб╕льшення: 10Х
    Д╕аметр об'╓ктива, мм: 42
    Розм╕р вих╕дно╖ з╕ниц╕, мм: 4.2
    Видалення вих╕дно╖ з╕ниц╕, мм: 16
    Фактор сут╕нк╕в: 20.49
    Св╕тлосила: 17.64
    М╕н╕мальна в╕дстань фокусування, м: 2.5
    Поле зору м/1000 м: 105
    Кут огляду: 6°
    Корекц╕я д╕оптр╕ю: +4/-4
Конструктивн╕ особливост╕:

    Оптична конструкц╕я: призма Roof
    Л╕нзи: з багатошаровим покриттям, що просв╕тлю╓ (Fully Multi coated)
    Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям
    Водост╕йк╕сть: 100% водонепроникний корпус
    Фокусування: центральним колесом та к╕льцем на окуляр╕
    Корпус: гумовий
    Поворотно-висувн╕ наочники
    Можлив╕сть кр╕плення штативу
Комплектац╕я:

    Б╕нокль
    Сумка для збер╕гання та транспортування
    Широкий плечовий рем╕нь
Габарити та вага:

    Вага, кг: 0.6
    Розм╕ри, мм: 145x130
Виробник: Vanguard Inc
Гарант╕я: 2 роки
Заснована у 1986 роц╕ корпорац╕я Vanguard спец╕ал╕зу╓ться на виробництв╕ прилад╕в та аксесуар╕в у галуз╕ оптики. Компан╕я заробила сол╕дну репутац╕ю завдяки точному розум╕нню потреб ринку: ╕нновац╕йн╕сть, функц╕ональн╕сть та над╕йн╕сть. Vanguard отримав багато видатних нагород в╕д св╕тових спец╕ал╕зованих видань за як╕сть та продуктивн╕сть сво╖х вироб╕в. Кожен вир╕б проходити як╕сну перев╕рку, зокрема, наприклад, водов╕дштовхувальн╕ б╕нокл╕ на тестуванн╕ п╕сля наповнення азотом обов'язково занурюють на 1 м у воду протягом 30 хв, п╕сля чого зд╕йснюють додаткову перев╕рку та тестування. Маючи самост╕йн╕ департаменти розробки та технолог╕чного вт╕лення свого асортиментного ряду, компан╕я отримала багато патент╕в на технолог╕чн╕ новинки.
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
-6% знижки в╕д ц╕ни на сайт╕ вл╕тку
-6% знижки на все в╕д ц╕ни на сайт╕ teleskopi.com.ua вл╕тку. Уточнюйте акц╕йну варт╕сть в наших консультант╕в: Вайбер, Телеграм, whatsApp: 0989196138, Телефони: 063-0341227, 044-2280377 »
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп