Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Vanguard Spirit ED 8x42 WP

Б╕нокль Vanguard Spirit ED 8x42 WP
Vanguard Spirit ED 8x42 WP - означа╓ вибрати б╕нокль в╕дм╕нною особлив╕стю, якого ╓ застосування л╕нз з низькодисперс╕йного скла з покриттям антив╕дблиску ╕ призм з фазовим покриттям P2 ╕ покриттям V-Max, завдяки чому досяга╓ться св╕тлопропускання, близьке до ╕деального ╕ забезпечу╓ться максимальна ч╕тк╕сть, р╕зк╕сть ╕ р╕зк╕сть точн╕сть кольору зображень. V-Max – спец╕альне покриття на основ╕ ср╕бла (Ag), яке наноситься на одну з поверхонь пари призм системи, що оберта╓, для максимально-повного в╕дображення св╕тла. Як в╕домо, ср╕бло ма╓ високий в╕дсоток в╕дображення (до 97%), що дозволя╓ практично без втрати яскравост╕, з високим ступенем дозволу як╕сно передати побачене.
8840.00 грн.
Vanguard Spirit ED 8x42 WP - означа╓ вибрати б╕нокль в╕дм╕нною особлив╕стю, якого ╓ застосування л╕нз з низькодисперс╕йного скла з покриттям антив╕дблиску ╕ призм з фазовим покриттям P2 ╕ покриттям V-Max, завдяки чому досяга╓ться св╕тлопропускання, близьке до ╕деального ╕ забезпечу╓ться максимальна ч╕тк╕сть, р╕зк╕сть ╕ р╕зк╕сть точн╕сть кольору зображень.
V-Max – спец╕альне покриття на основ╕ ср╕бла (Ag), яке наноситься на одну з поверхонь пари призм системи, що оберта╓, для максимально-повного в╕дображення св╕тла. Як в╕домо, ср╕бло ма╓ високий в╕дсоток в╕дображення (до 97%), що дозволя╓ практично без втрати яскравост╕, з високим ступенем дозволу як╕сно передати побачене.
 
Emerald coating – особлив╕стю дано╖ модел╕ ╓ використання покриття л╕нз Emerald Coating. Це повне багатошарове покриття спец╕ально розроблене для повного пропускання видимого спектру св╕тлових промен╕в з посиленням зелених тон╕в, що особливо корисно для захоплених шанувальник╕в природи, оск╕льки забезпечу╓ насичен╕сть ╕ натуральн╕сть зелен╕ в т╕нях ╕ в╕дм╕нну яскрав╕сть зображення в ц╕лому.

 
P2 Phase Coating - спец╕альне фазорегулююче покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призменной обертово╖ системи у вигляд╕ найтонших шар╕в. Варт╕сть такого покриття дуже висока, а процес нанесення вимага╓ прециз╕йно╖ точност╕, тому таке технолог╕чне ускладнення можуть дозволити соб╕ лише в╕дом╕ виробники оптики.Фазова корекц╕я необх╕дна виключно для оптично╖ системи Roof, оск╕льки, проходячи через таку призму, св╕тловий пот╕к розклада╓ться на два паралельн╕ пучки св╕тлових хвиль, виника╓ позафазове зм╕щення на половину довжини св╕тлово╖ хвил╕, що призводить до зменшення розд╕льно╖ здатност╕ зображення, а також зниження контрастност╕. P2 Phase Coating коригу╓ це усунення. Як результат - зображення максимально ч╕тке та контрастне. Сьогодн╕ без фазокоректуючого покриття практично немислима конструкц╕я сучасного високояк╕сного оптичного приладу призмово╖ системи Roof.

 

 
Waterproof - означа╓, що оптика герметизована ущ╕льнювальним О-к╕льцем ╕ захищена в╕д проникнення вологи м╕жнародним класом IPX7. Занурення в р╕дину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменших збитк╕в ╕ не вплине на його функц╕ональн╕сть. Так╕й оптиц╕ погодн╕ умови не страшн╕.

 

 

 

 
Fogproof означа╓, що корпус зсередини заповнений сухим азотом, що виключа╓ конденсац╕ю вологи на внутр╕шн╕х поверхнях при перепад╕ температур. Як насл╕док, оптика не п╕тн╕╓ зсередини, а також не виника╓ короз╕я матер╕ал╕в п╕д впливом вологи. Пов╕тря видаля╓ться з приладу та зам╕ню╓ться ╕нертним газом (в даному випадку азотом N2), який не м╕стить у сво╓му склад╕ пар╕в води та не конденсу╓ться.

 
Оптичн╕ характеристики:

    Зб╕льшення: 8Х
    Д╕аметр об'╓ктива, мм: 42
    Розм╕р вих╕дно╖ з╕ниц╕, мм: 5.25
    Видалення вих╕дно╖ з╕ниц╕, мм: 19
    Фактор сут╕нк╕в: 18.33
    Св╕тлосила: 27.56
    М╕н╕мальна в╕дстань фокусування, м: 2.5
    Поле зору м/1000 м: 110
    Кут огляду: 6.3°
    Корекц╕я д╕оптр╕ю: +5/-5
Конструктивн╕ особливост╕:

    Оптична конструкц╕я: призма Roof
    Л╕нзи: ED-скло з низькою дисперс╕╓ю (ED – extra-low dispersion) з покриттям антив╕дблиску (Fully Multi coated)
    Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям
    Водост╕йк╕сть: 100% водонепроникний корпус
    Захист в╕д запот╕вання: завдяки герметичност╕ та заповненню корпусу азотом
    Фокусування: центральним колесом та к╕льцем на окуляр╕
    Корпус: гумовий
    Поворотно-висувн╕ наочники
    Можлив╕сть кр╕плення штативу
Комплектац╕я:

    Б╕нокль
    Сумка для збер╕гання та транспортування
    Широкий плечовий рем╕нь
Габаритн╕ розм╕ри:

    Вага, кг: 0.641
    Довжина, мм: 145 х 124
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп