Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль ARSENAL 8х56 DCF (WPM-856BR)

Б╕нокль ARSENAL 8х56 DCF (WPM-856BR)
Купити б╕нокль ARSENAL 8х56 DCF - означа╓ вибрати модель з водонепроникним, азотонаповненим корпусом ╕з м╕цного пол╕карбонату, армованого скловолокном. Можливе тривале перебування б╕нокля п╕д дощем, сн╕гом або за умов п╕двищено╖ вологост╕. Зверху корпус покритий гумовим шаром, що п╕двищу╓ м╕цн╕сть б╕нокля.
6057.00 грн.
Купити б╕нокль ARSENAL 8х56 DCF - означа╓ вибрати модель з водонепроникним, азотонаповненим корпусом ╕з м╕цного пол╕карбонату, армованого скловолокном. Можливе тривале перебування б╕нокля п╕д дощем, сн╕гом або за умов п╕двищено╖ вологост╕. Зверху корпус покритий гумовим шаром, що п╕двищу╓ м╕цн╕сть б╕нокля. Дана модель ма╓ водонепроникний, азотонаповнений корпус ╕з м╕цного пол╕карбонату, армованого скловолокном. Можливе тривале перебування б╕нокля п╕д дощем, сн╕гом або за умов п╕двищено╖ вологост╕.
Зверху корпус покритий гумовим шаром, що п╕двищу╓ м╕цн╕сть б╕нокля.
Л╕нзи, що мають повне мультипросв╕тлююче покриття, а також призми з фазокоректуючим шаром та напиленням ср╕бла забезпечать ч╕тку, контрастну та яскраву картинку.
Винесена окулярна точка та поворотно-висувн╕ наочники дозволяють вести спостереження, не зн╕маючи окуляр╕в.
Захисн╕ кришки для окуляр╕в прикр╕плен╕ до об'╓ктив╕в.
Б╕нокль ма╓ великий барабан центрального фокусування, що забезпечу╓ плавне та точне налаштування, а також д╕оптричне налаштування правого окуляра для точно╖ в╕дпов╕дност╕ ╕ндив╕дуальним особливостям зору. Гумове покриття корпусу ╕з спец╕альними ви╖мками для пальц╕в створю╓ комфортн╕сть спостережень та над╕йн╕сть при утриманн╕ б╕нокля в руках.
Л╕нзи та призми б╕нокля виготовлен╕ з╕ скла, що не м╕стить дом╕шок свинцю та миш'яку та безпечн╕ для навколишнього середовища.
Зб╕льшення 8х
Д╕аметр об'╓ктива 56мм
Оптична система Roof
Поле зору 107 м на в╕дстан╕ 1000 м
Поле зору 6,1 град.Д╕аметр вих╕дно╖ з╕ниц╕ 7 мм
Св╕тлосила 49
Фактор сут╕нк╕в 21
Винос з╕ниц╕ 14 мм
Д╕апазон фокусування в╕д 3 м
Корекц╕я д╕оптр╕ю на правому окуляр╕ +5/-5
Фокусування Центральним колесом та д╕оптр╕йним п╕дстроюванням на правому окуляр╕
Тип призм BAK-4 з фазокоректуючим шаром та напиленням ср╕бла
Просв╕тлювальне покриття Повне мультипросв╕тлювальне покриття (Perfect Multi Coated)
Матер╕ал корпусу М╕цний пол╕карбонат, армований скловолокном
Водост╕йк╕сть Герметичний корпус
Вологозахист Корпус ╕з азотним наповненням
Кр╕плення до штатива ╓
Поворотно-висувн╕ наглазники з дек╕лькома ф╕ксованими положеннями
Вага 1095 г
Розм╕ри(168) Д(70) Ш(148) мм
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп