Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 

Б╕нокль ARSENAL 7х50 жовтий (NB61-0750C1)

Б╕нокль ARSENAL 7х50 жовтий (NB61-0750C1)
Купити б╕нокль ARSENAL 7х50 жовтий - означа╓ вибрати модель, яка може служити корисним нав╕гац╕йним засобом на мор╕. ╤нтегрований компас, оптичний далеком╕р та комплект аксесуар╕в (плаваючий яскравий широкий рем╕нь, кейс для збер╕гання тощо) зроблять б╕нокль незам╕нним пристро╓м для морських подорожей, туризму та багато ╕ншого.
3267.00 грн.
Купити б╕нокль ARSENAL 7х50 жовтий - означа╓ вибрати модель, яка може служити корисним нав╕гац╕йним засобом на мор╕. ╤нтегрований компас, оптичний далеком╕р та комплект аксесуар╕в (плаваючий яскравий широкий рем╕нь, кейс для збер╕гання тощо) зроблять б╕нокль незам╕нним пристро╓м для морських подорожей, туризму та багато ╕ншого. Б╕нокль може бути корисним нав╕гац╕йним засобом на мор╕. ╤нтегрований компас, оптичний далеком╕р та комплект аксесуар╕в (плаваючий яскравий широкий рем╕нь, кейс для збер╕гання тощо) зроблять б╕нокль незам╕нним пристро╓м для морських подорожей, туризму та багато ╕ншого.
Виробник: ARSENAL (Укра╖на)

Техн╕чн╕ характеристики б╕нокля ARSENAL 7х50 жовтий
Зб╕льшення 7х
Д╕аметр об'╓ктива 50мм
Поле зору 132 м на в╕дстан╕ 1000 м
Д╕апазон фокусування в╕д 1,5 м
Регулювання м╕жосьово╖ в╕дстан╕ 50-70 мм
Корекц╕я д╕оптр╕ю на правому та л╕вому окулярах +5/-5
Оптична система Porro
Тип призм BAK4, покриття антив╕дблиску
Просв╕тлення оптики багатошарове
Фокусування центральне
Корпус металевий гумовий, заповнений азотом (вологозахищений)
Компас ╓
Далеком╕р з координатною с╕ткою ╓
Кр╕плення до штатива ╓
Вага 750 г
 
Комплектац╕я б╕нокля ARSENAL 7х50 жовтий
Б╕нокль
Захисн╕ кришки для окуляр╕в
захисн╕ кришки для об'╓ктив╕в
Чохол з рем╕нцем для збер╕гання та транспортування
Широкий яскравий плаваючий рем╕нь
Серветка для чищення оптики
╤нструкц╕я рос╕йською мовою
Гарант╕йний талон
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
-6% знижки в╕д ц╕ни на сайт╕ вл╕тку
-6% знижки на все в╕д ц╕ни на сайт╕ teleskopi.com.ua вл╕тку. Уточнюйте акц╕йну варт╕сть в наших консультант╕в: Вайбер, Телеграм, whatsApp: 0989196138, Телефони: 063-0341227, 044-2280377 »
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп