Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 
3 процента скидка от цены на сайте на все телескопы и бинокли Celestron, Arsenal, GSO, National Geographic

Б╕нокль Bresser Hunter 16x50 (1151650)

Б╕нокль Bresser Hunter 16x50 (1151650)
Купити BRESSER HUNTER 16x50 - означа╓ вибрати один з найнад╕йн╕ших ╕ ун╕версальних б╕нокл╕в, який здатний серйозно зб╕льшувати об'╓кти, що спостер╕гаються, нав╕ть дуже в╕ддален╕. Особливо подоба╓ться ця модель мисливцям, яким нер╕дко потр╕бно стежити за зв╕ром на значн╕й в╕дстан╕. Б╕нокль з об'╓ктивом 50-м╕л╕метрового д╕аметру ма╓ значну св╕тлосилу, щоб денн╕ спостереження були результативними. Для найб╕льш досконало╖ передач╕ кольору в б╕нокл╕ використана призменна система Porro (Порро), а оптика зроблена з як╕сного скла ВК-7. Разом з покриттям, що просв╕тлю╓, ц╕ моменти дозволяють отримати реал╕стичне ╕ яскраве зображення об'╓кт╕в, позбавлене дефект╕в
2400.00 грн.
Купити BRESSER HUNTER 16x50 - означа╓ вибрати один з найнад╕йн╕ших ╕ ун╕версальних б╕нокл╕в, який здатний серйозно зб╕льшувати об'╓кти, що спостер╕гаються, нав╕ть дуже в╕ддален╕. Особливо подоба╓ться ця модель мисливцям, яким нер╕дко потр╕бно стежити за зв╕ром на значн╕й в╕дстан╕.
Б╕нокль з об'╓ктивом 50-м╕л╕метрового д╕аметру ма╓ значну св╕тлосилу, щоб денн╕ спостереження були результативними. Для найб╕льш досконало╖ передач╕ кольору в б╕нокл╕ використана призменна система Porro (Порро), а оптика зроблена з як╕сного скла ВК-7. Разом з покриттям, що просв╕тлю╓, ц╕ моменти дозволяють отримати реал╕стичне ╕ яскраве зображення об'╓кт╕в, позбавлене дефект╕в.

 Неабиякий внесок у досягнення таких чудових результат╕в зробила ╕ вдосконалена конструкц╕я приладу, незважаючи на те, що цей б╕нокль – не найлегший ╕ не особливо компактний, його люблять брати з собою мандр╕вники, туристи та мисливц╕, яким важливо отримати максимальну як╕сть зображення та зручн╕сть у використанн╕ . Завдяки м╕н╕мальн╕й 7-метров╕й фокусувальн╕й дистанц╕╖ ви зможете розглядати ╕ предмети, що знаходяться не надто далеко в╕д вас.
 Зручн╕сть та комфорт забезпечен╕ накладками з гуми на корпус╕ та гумовими наочниками. Для корекц╕╖ в╕дстан╕ м╕ж окулярами необх╕дно зрушити труби щодо ╖хнього центрального з'╓днання. Центральною ╓ ╕ фокусування приладу Зб╕льшення, крат 16 Тип призми Porro Матер╕ал оптики BK-7 Покриття л╕нз повне просв╕тлююче, син╓ Д╕аметр об'╓ктива (апертура), мм 50 Сут╕нковий фактор 28,28 В╕дносна яскрав╕сть 9,77 Поле зору видалення 1000 м, м 73 М╕н╕мальна дистанц╕я фокусування, м 7 Розм╕р класичний Призначення арм╕йськ╕/польов╕, для полювання та риболовл╕ Габарити, мм 192x60x174 вага, кг 0,735
 
Акц╕╖ з телескоп╕в
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп