Каталог  телескоп╕в
 
Пропозиц╕╖
 

О компании

Teleskopi.com.ua - компан╕я, що спец╕ал╕зу╓ться на п╕дбор╕ та продажу телескоп╕в ус╕х тип╕в: рефрактори, рефлектори, дзеркально-л╕нзов╕, Добсони. Можлива доставка б╕нокл╕в та телескоп╕в по вс╕й Укра╖н╕.

Телефонуйте нам за номерами(044) 22-803-77, (098) 919-61-38. Також ╓ можлив╕сть оформити замовлення прямо на сайт╕, заповнивши форму замовлення. Якщо не вда╓ться додзвонитися або ╓ про що запитати перед тим, як визначитися з моделлю телескопа, Ви можете залишити питання консультанту одним натисканням в╕дпов╕дно╖ кнопки у верхн╕й частин╕ сайту.

Компан╕я Teleskopi.com.ua орган╕зову╓ кур'╓рськ╕ доставки телескоп╕в, б╕нокл╕в та м╕кроскоп╕в по вс╕й Укра╖н╕ вантажоперев╕зними компан╕ями НОВА ПОШТА, АВТОЛЮКС, ╤НТАЙМ, Н╤ЧНИЙ ЕКСПРЕС, DPD и УКРПОШТОЮ.

Сплатити телескоп або б╕нокль можна або гот╕вкою, або за безгот╕вковим розрахунком.

Консультанти торгового залу Teleskopi.com.ua - це не просто продавц╕, як╕ пов╕домляють Вам наявн╕сть товару та ц╕ну. Ви отрима╓те детальну та доступну ╕нформац╕ю про типи телескоп╕в, що найб╕льш п╕дходять п╕д Ваш╕ завдання, будь то рефрактори, рефлектори, дзеркально-л╕нзков╕, добсони. А також Ви зможете отримати найб╕льш точну рекомендац╕ю щодо додаткових аксесуар╕в (окуляри, л╕нзи, монтування, камери для астрозйомок, ф╕льтри та ╕н.). У результат╕ Ви не просто придба╓те телескоп, що Вас ц╕кавить, а зробите найкращий виб╕р.

Граф╕к роботи:
з 11:00 до 19:00.
╤нтернет-магазин (прийом замовлень на сайт╕) - ц╕лодобово.

Телефонуйте нам за номерами:

  • Ки╖в: (044) 22-803-77
  • Ки╖встар: (098) 919-61-38
  • Лайф: (063) 034-12-27

Email: shop@teleskopi.com.ua

У нашому каталоз╕ телескоп╕в представлен╕ найкращ╕ модел╕ в╕д пров╕дних виробник╕в:

Celestron, GSO, Arsenal, National Geographic, Sky-Watcher, Vixen, Konus, Sigeta.

 
Акц╕╖ з телескоп╕в
-6% знижки в╕д ц╕ни на сайт╕ вл╕тку
-6% знижки на все в╕д ц╕ни на сайт╕ teleskopi.com.ua вл╕тку. Уточнюйте акц╕йну варт╕сть в наших консультант╕в: Вайбер, Телеграм, whatsApp: 0989196138, Телефони: 063-0341227, 044-2280377 »
Телескопи Celestron з автонаведенням знов в Укра╖н╕
Через б╕льш н╕ж 2-р╕чну паузу знову оф╕ц╕йно над╕йшли телескопи з автонаведенням Celestron: AstroFi; CPC; Advanced VX; Nexstar SLT, SE, Evolution. Оф╕ц╕йна гарант╕я 2 роки. В╕двантаження митт╓ве з╕ складу у Ки╓в╕. »
Телескопи з комп'ютерним наведенням лише у нас!
Доступн╕ для замовлення телескопи з GoTo в╕д виробник╕в Bresser, National Geographic, Celestron, Levenhuk та ╕н. П╕дбира╓мо до них важлив╕ додатков╕ аксесуари для спостереження та фотографування. »
Телескоп Arsenal-Synta 90/900 AZ3 909AZ3 аналог Sky-Watcher. Акц╕йна ц╕на
Серйозний телескоп за бюджетною ц╕ною! Т╕льки у нас Arsenal-Synta 90/900 AZ3 - класичний серйозний рефрактор ╕з чудово просв╕тленим скляним об'╓ктивом. Високояк╕сн╕ окуляри Plossl: 6,3мм (142x), и 17мм (53x). М╕сяць ╕ вс╕ планети - ваш╕! Найкраще сп╕вв╕дношення ц╕на-продуктивн╕сть-вага. ╤деальний для потужного старту. »
 
Як вибрати телескоп